Lorupi õllekruus, Kuressaare kuursaali kinopink (viimane!) ja võimas tammest peeglilaud – aprillikuu 1 € oksjoni pärlid!

Kuulutus! Kuulutus! Enne suvist hooaega on see veel viimane suur 1€-oksjon. Eelmiste kuude oksjonitest oleme kirjutanud siin: veebruari oksjoni põnevad leiud ja märtsikuu oksjoni põnevad leiud.

Nüüd aga taaskord on huvitav kaubavalik. Selle oksjoni kroonjuveeliks on haruldane Lorupi kristallist õllekruus. Oksjonil on ka Kuressaare kuursaali kinopink neile, kes eelmisel korral esimest pinki endale ei saanud. Kirsiks tordil on võimas peeglilaud kolme peegliga. Oksjonil on aga ka palju muud põnevat! Koondpilt on selline – kaupa tsaariajaast 1990ndateni! Aprillikuu oksjon on siin! Oksjoni lõpp on pühapäeva õhtul, see on  9. aprillil alates 21.00.

17634483_1290425101072636_8263945982305128773_n.jpg

Siinkohal toome välja kaheksa pärli.

Pärl # 1. Selle oksjoni üheks suurimaks pärliks on haruldane Lorupi kristallist õllekruus, Agnes Ney lihviga “Eesti vöökiri”.

img.php.jpeg

Pärl # 2. Üllatuskaubana on väljas ka teine Kuressaare kuursaali kinopink neljale! Need, kes eelmisel korral ilma jäid oma soovist, siis nüüd on võimalik uuesti proovida!

img-1.php.jpeg

Pärl # 3. Vana, kaunis ja peen narmastega kohvilaualina Tallinnast.

img-10.php.jpeg

Pärl # 4. Kauni juugendvormiga lillepostament Türilt.

img-9.php.jpeg

Pärl # 5. Väga heas korras Tallinna juveelitehase hõbesuhkrutoos, prooviga 916.

img-8.php.jpeg

Pärl # 6. Väga heas korras ja kaunis kristallkarahvin. Arvatavalt Soome 1930ndad. Samas oli ka Lorupil sama vormiga ja sarnase lihviga esemeid.

img-7.php.jpeg

Pärl # 7. Linnukesega eesti sajandialguse savivaas! Loodusmotiivid on moes ka 2017. aastal.

img-2.php.jpeg

Pärl # 8. Ilus täistammest suurem peeglilaud Muugalt Tallinna lähedalt, küljepeeglid liiguvad ja on faasitud, ühel pool sahtlirida ja teiselpool kapp. Tuletab veidi meelde vanaaja juuksurilauda, võimalik, et ongi olnud kasutusel juuksuritöökojas.

img-11.php.jpeg

Head pakkumist! Suvehooajal kohtume juba Tallinnas ja laatadel!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s