Luusisime Kultuurikatlas Vintage Tallinnal ja räägime Kuressaare Tänavafestivalist

Ahoi! Pealinnas võililled õitsevad, saab kontrollida lõua alt, et palju on möödunud aastal võid söödud. Võilillede õitsemisega paralleelselt toimus ka säravsinise taeva all Vintage Tallinn. Tegime väikese jalutuskäigu.

Kes sellel aastal Vintage Tallinnale ei jõudnud, siis neil tuleb oodata uut võililletsüklit.

Aga, aga, Vintage Tallinna vedur veab ka huvitavat üritust, mis toimub juba paari nädala pärast Saaremaal Kuressaares 26. – 28. mail! Siis peaks just saartel piibelehed õitsema! Selleks ürituseks on aga Kuressaare Tänavafestival, mis on kohaliku kogukonna poolt algatatud ja vabatahtlike poolt korraldatav kevadine suursündmus Saaremaal.

Tänavafestival tõotab tulla ka huvitav elamus vanavaragurmaanidele. Esiteks, Kuressaare on Eesti antiigipealinn, seega on siis võimalus kõigil külastada Kuressaare antiigiteed. Kuid lisaks sellele võõrustavad Kauba ja Kohtu tänav käsitöölisi, kohalikke kaupmehi, disaini- ja vanavaramüüjaid. Põnevat vanavara on nii poodides kui ka poodidest väljaspool! Ja kui toreda hüüdlause on korraldajad välja mõelnud: “See kena ning!” Saarlastele vist üldse ei meeldi öelda “ilus”, sest meie väikesed sugulased räägivad väikesest peale, et “kena” ja “kena” ning mitte kunagi “ilus”!

Kusjuures, Hooandjas saame kõik üritusele hoogu anda!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s