Esimene lumi! Esimesed 1€ oksjonid!

Kui antiigigurmaan ei taha lume ja lörtsiga oma nina välja kodust pista, siis tuleb antiik koju kätte. Ausalt.

Nimelt on meie antiigipoel eAntiik.com ka oksjonikeskkond. Seal saab müüa igaüks oma esemeid. Seal saab igaüks osta endale esemeid. Oksjonid on jaotatud kategooriatesse klaas, mööbel, puit, tekstiil, portselan jne. Tihti  korraldame ka erioksjoneid, näiteks “Eesti rahvuslik ehe” või “Eesti kaunis portselanidekoor”.

Sügis-talveperioodil on aga 1€ oksjonid kogunud suurt populaarsust, sest sinna on poe perenaine koondanud huvitavaid esemeid, mille alginnaks on vaid üks münt! Seega on kliendid saanud sealt huvitavaid leide, haruldasi leide, hea hinnaga leide.

Oktoobrikuu 1€ oksjoni naelaks on eestiaegse klaasitootja Johannes Lorupi kristallkauss harvaesineva “To” lihviga (kausi läbimõõt 14 ja kõrgus 10 cm)

img-2.php
Lorupi kristallkauss

Õieti on sellel oktoobrikuisel oksjonil 2 naela. Teiseks on meisterliku akvarellisti Lydia Mei kaunis akvarell aastast 1938: Vaade Mustamäelt Harku järvele. Pilt ajast, mil Mustamäel oli palju metsa ja maju peaaegu ei olnudki.

imgakv

1€ oksjonite puhul on tegemist mänguliste oksjonitega. Esemed pannakse reeglina üles nädalapäevad varem, seega saab hakata pakkumisi tegema. Ehkki praktika on näidanud, et pakkumiseks läheb just viimasel päeval ja eriti magusate asjade puhul viimasel tunnil! Seega tasub neid alati jälgida. Oksjonite lõpp on pandud õhtusele ajale, et muud päevased toimetused oleksid selleks ajaks tehtud.

img-1.php
Lorupi kristallkauss

Kuna www.eantiik.com ei ole suur kontsernoksjon, siis on tal omapäraks see, et oksjoni lõpp on väga kiire. See on tehtud selleks, et vähendada venitamistaktikat. Pakkumise tegemisel viimasel hetkel pikeneb oksjon vaid 2 minuti kaupa! See on ka väga põnev, sest tegutsema peab kiirelt. Jah, oksjonil on üks võitja. Oksjon on mänguline, sest ega elugi ei saa päris tõsiselt võtta.  Samas kaotajal jääb ikka kibe maik suhu, aga siis tulebki mõelda, et järgmine kord siis jälle…

img.php
Lorupi kristallkauss

Oktoobrikuisel 1€ oksjonil on erinevat eestimaist vanavara. Tule vaata siia. Edukat pakkumist ja nael klaviatuuri!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s