Kuke aastast 2017 koera aastassse 2018 – mida põnevat tegime?

Aasta 2017 oli kibekiireid tegemisi täis. Võtame korraks aja maha ja teeme kokkuvõtteid.

Meie kolm olulisemat sündmust 2017. aastal.

1. eAntiigi Balti Jaama Turu poe avamine

eAntiik avas lisaks veebipoele www.eantiik.com mais ka oma poe pealinnas Tallinnas Balti Jaama Turul. See on ajamasin eesti vana disaini gurmaanidele. Jah, see on vanavarapood, antiigipood ja retropood ühes!  Esemeid on Eesti 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse talukodust, 1920-1930ndate eestiaegsest linnakodust ja 1950-1970ndate ENSV retrokodust. See on ka meie poe eripära, et müüme just eesti vana aja asju. Lisaks Eestis tehtud asjadele on meil müügis ka valik asjadest,  mis on tehtud meiega kultuuriliselt seotud olnud maades. Need on esemed, mida on alati leidunud eesti kodudes. Meil on hea meel, et kliendid on meid Tallinnas kenasti vastu võtnud. Olete alati meie poodi oodatud!

IMG_2856
eAntiigi poe aken kohe see keskmine. Asub Balti Jaama Turu 2. korruse antiigitänava keskel. Meie poe tunned ära suure palmi järgi, mis asub poes.

2. Vanavarablogiga alustamine

Tõepoolest alusatasime sel aastal ka vanavarablogiga. Ega vanade asjadega tegeledes saa ajast maha jääda!  Ei, see ei ole DIY või restaureerimisblogi, selleks on meil liiga vähe aega. Samas on meil piisavalt sotsiaalset närvi, et kirjutada sellest, kuidas vana kandub üle kaasaegsesse maailma. Kirjeldada seda ilu ning mõnikord pilduda ka kriitikanooli kui miski meid häirib ja hinge kriibib. Lisaks pakkus inimestele huvi lugeda ka vanavaraärimaailma tagamaadest. Kusjuures, kõige populaarsem postitus eelmisel aastal oli  “Neli põhjust miks mitte värvida oma vana mööblit…VALGEKS!”, mida lugesid tuhanded inimesed ja mille pinnalt tegid artikli ka eesti meediaväljanded. Jälgi meid www.vanavarablogi.wordpress.com.

_DSC5657 2.jpg
Meie sõber hr Hiir, kes piilub soolatopsis

3. Igakuised vana eesti disaini oksjonid

eAntiik kinnistas kanda eesti vanavara oksjoniturul, korraldades sügis-talvisel hooajal eesti vanale disainile pühendunud igakuiseid veebioksjone, kus tuli müügile pärle. Vaata näiteid märtsikuiselt oksjonilt,  kus läks müüki vana Kuressaare kuursaali kinosaali pink! See oksjon on kujunenud disianigurmaanide igakuiseks sündmuseks, mida juba oodatakse, sest esemed tulevad üldjuhul müügile alghinnaga 1€. Olgu selleks siis kasvõi Lorupi kristall! Kusjuures oksjonil saab ka igaüks oma esemeid müüa!

_DSC5675.jpg
Vaade eAntiigi poodi seestpoolt

Ootame ka ise põnevusega, mida huvitavat suudame koera aastal välja mõelda.

Seniks aga head vana aasta lõppu ja head uut aastat!

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s